פורטל כלה
»

הפקת אירועי חברה

הפקת אירועי חברה יכולה להיות אתגר לא פשוט. אחרי הכל אם אנו מארגני האירוע, מונחת לא מעט אחריות על כתפינו. האירוע מיועד בראש ובראשונה לעובדים ואם הוא לא יצליח, הבוקר הבא בעבודה עלול להיות קצת מביך, שלא לדבר על המוניטין שלנו שעלול להיפגע.

הפקת אירועי חברה במשרדים

הבאת סטנדאפיסט או אומן אורח היא אחת האפשרויות השכיחות ביותר בכל הקשור אל אירועי חברות. היתרונות בארגון ערב מסוג זה ברורים - לוגיסטיקה מועטה. במרבית המקרים ניתן לערוך את הערב במשרדי החברה.

זה לא יקר במיוחד והעובדים כמובן נהנים מערב כיפי ומגבש. החיסרון העיקרי בהבאת אומן אורח הוא שכל הערבים מסוג זה נוטים להיות די דומים ולכן, הדבר עשוי להתחיל להיות שגרתי עבור העובדים לאחר מספר פעמים.

תצאו בחוץ

לצאת אל מחוץ לכותלי החברה זו כמובן תמיד אפשרות מבורכת. הפקת אירועי חברה מחוץ למשרדי החברה היא אומנם דבר מסובך יותר מבחינה לוגיסטית אך במרבית המקרים זה בהחלט שווה את המאמץ. מגוון האפשרויות עצום - הוא מתחיל בימי "הישרדות" בדרום ונגמר ברכיבה על סוסים בצפון.

באמצע יש לנו כמובן את תל אביב והמרכז שגם הם מציעים שפע של פעילויות שונות. הפקת אירועי חברה בסדר גודל כזה מצריכה כאמור היערכות לוגיסטית גדולה יותר אך החוויה שווה את משקלה בזהב. יחד עם זאת אין להתעלם מן ההשלכות הארגוניות של הפקת אירועי חברות גרנדיוזיים שכאלה.

ההשלכה הראשונה היא כמובן התקציב. אירועי חברות שכאלה דורשים השקעה כספית גדולה יותר מאשר ערב פשוט בחברה. היבט שני הוא אכן ההיבט הלוגיסטי. במרבית המקרים נצטרך לארגן מספר פעילויות, לארגן לפחות ארוחה אחת, הסעות ופרטים נוספים, שמי מאיתנו שאינו מצוי בעולם ההפקות, סביר להניח שאפילו אינו מעלה בדעתו.

חברות להפקת אירועי חברה

הפיתרון הנוח והנגיש ביותר למי מכם שרוצה לארגן יום פעילות שכזה מחוץ לחברה הוא כמובן להשתמש בשירותיה של חברת הפקות לאירועים שתחום התמחותה הוא הקהל העסקי. חברות אלו מכירות את כל שיש להכיר בתחום של הפקת אירועי חברה וידעו לעשות את העבודה עבורכם, אתם רק תגדירו תקציב ומה אתם רוצים.

למי מכם אשר חוששים לעבוד עם חברה שכזו, דעו שפעמים רבות, חברה המפיקה אירועים לחברות תוכל להוזיל לכם עלויות משמעותיות בהפקת האירוע. הדבר נובע מן ההיכרות הטובה של אנשיה עם השוק. הם יודעים היכן זול יותר, עם מי לעבוד ויש להם קשרים. לכן חשוב שלא תפסלו אפשרות שכזו על הסף ושלפחות תלכו לפגישת ייעוץ כזו או אחרת.

מתנות זה שמחה מתנות זה ברכה

אירועי חברה הם בעצם הדרך שלנו להגיד תודה לעובדים שלנו. איזו דרך טובה יותר להגיד תודה מאשר חלוקת מתנות לעובדים באופן כללי, ולעובדים המצטיינים בפרט. גם כאן, בפן זה של הפקת אירועי חברה, המגבלה העיקרית שלנו היא התקציב. ושוב, דווקא חברת הפקה עשויה להשיג עבורכם מתנות מקוריות ומיוחדות יותר, ובמחיר השמור רק למקורבים.