הנך נמצא כאן:

עיצוב שיער - תסרוקת כלה

בין אם ידעת מאז ומעולם כיצד ייראה שיערך ביום החתונה, ובין אם את מתחילה רק עכשיו לחפש כיוונים אפשריים, את בטח כבר יודעת שתסרוקת הכלה היא חלק בלתי נפרד מההתארגנות שלך ליום החתונה. הרי כשאת קמה בבוקר ושיערך קופצני ולא מוכן להישמע לך, כל היום נראה אחרת. לשיער יכולת מדהימה להחמיא למבנה הפנים, להסתיר פגמים ולשנות את כל המראה שלך, וביום החתונה וודאי תרצי שתסרוקתך תשלים את השמלה ואת האיפור, ותיצור מראה זוהר ומחמיא. לכן, למרות כל הלחץ שבו את נמצאת בתקופה חשובה זו בחייך, כדאי להקדים לעשות ולהקדיש מחשבה לצורה בה השיער יעטר את ראשך ביום החתונה.

זכרי, עיצוב השיער אמור לשקף את מי שאת, ויחד עם זאת להתאים למראה הכללי בו את מעוניינת ליום החתונה. עלייך להרגיש נוח בתסרוקת זו, משום שהיא תלווה אותך לאורך כל שעות היום והלילה, ועל כן מוטב להקפיד שהיא לא תהיה מתוחה מדי על מנת שלא תגרום לכאבי ראש או לכאבים באזור הקרקפת, ותישאר כמה שפחות מסורבלת.

כמו כן, קחי בחשבון שבמידה ושיערך לא ארוך מספיק, או במידה ואת מעוניינת בתוספות שונות שיוסיפו פלפל למראה התסרוקת, תמיד תוכלי להוסיף תוספות שיער או אביזרים נלווים שונים, כגון סיכות, פרחים וחרוזים, אשר יחד עם העיצוב המיוחד יספקו לך את המראה האצילי והמושקע.

כיום ישנן אפשרויות אינספור לתסרוקות ועיצובים שונים לשיער, וביום חתונתך תוכלי להגשים את משאלותייך הכמוסות ולהיראות כמו שתמיד חלמת. במידה ותרצי בכך, תוכלי להחליף תסרוקת במהלך האירוע, או אפילו לקחת איתך את מעצב או מעצבת השיער כדי שגם בסוף הערב שיערך ייראה עדיין כמו בתחילתו. מדובר באחד האירועים המשמעותיים בחייך, וכעת משאת כמעט מוכנה, הגיע הזמן להכין גם את השיער שלך ליום הגדול.