הנך נמצא כאן:

שירותי בר

במזל טוב החלטתם להתחתן. הכלה מצאה שמלה, החתן מצא חליפה תואמת, סגרתם על אולם וצלם ואפילו הספקתם לבחור תקליטן. עכשיו, כשאתם רגועים ויודעים שהכל מוכן, נשאר רק דבר אחד לבחור- שירותי בר.

מהם בכלל שירותי בר?

כמו שכל זוג שהתחתן יודע, ישנם דברים שחייבים להיות באירוע, לא משנה אם מתחתנים באולם אירועים, גן אירועים או חצר אחורית של בית: תקליטן, צלם ובר. אבל בניגוד לשניים האחרים, שהשם עצמו מעיד על תפקידם בחתונה, הבר הוא קצת יותר מזה.

תפקיד הבר

בר אפשר למצוא לא רק בחתונות. אירועים מסוגים שונים מצריכים לפעמים שימוש בבר ואף הופכים את האירוע למעניין יותר. אבל, אנשים שבאים לאירוע לא תמיד יושבים על הבר עצמו ומצפים לרוב לקבל שירותי בר במקומות נוספים במתחם.

שירותי בר לאירועים

בר לאירועים הוא בר שמגיש משקאות שמתאימים לאירוע. זה יכול להיות בר שמגיש משקאות אלכוהוליים בלבד, בר שמגיש רק משקאות קלים ואפילו בר שמתרכז בהגשת משקאות חמים. צריך להחליט, כאשר מכינים אירוע כמו חתונה, איזה סוג בר או ברים רוצים שיהיו בו.

בר אקטיבי, בר פסיבי

בעבר לא היה קיים המושג בר אקטיבי. כאשר היו בונים אירוע, תחת הסעיף של שירותי בר היה רק בר, עם ברמן שדאג למזוג משקאות למי שהגיע אליו. היום הדבר הזה מוגדר בר פאסיבי. בר אקטיבי הוא החידוש המעניין ביותר בתחום.

הבר האקטיבי מבטיח כי במהלך האירוע יסתובבו מלצרים ומלצריות ו'ישקו' את האורחים גם בין השולחנות או ברחבת הריקודים. את השיווק של המשקאות הם יעשו בדרכים שונות, כמו בעזרת תחפושות או עגלת שירות מיוחדת שתעבור בין החוגגים.

הפעלת הבר על ידי האולם עצמו

אירועים רבים מצריכים את קיומם של שירותי בר לאירועים, אבל חתונות הן האירוע העיקרי בו תמצאו בארים כאלו. ולכן, לא מעט אולמות אירועים וגני אירועים כבר מפעילים בעצמם שירותי בר שונים, כולל בר אקטיבי.

מי מספק שירותי בר?

כמו שצויין, שירותי בר לאירועים מופעלים היום בהרבה מקומות כחלק מהשירות שמציע המקום. אבל זה לא אומר שחייבים להסתפק בכך. היום קיימות חברות רבות בשוק המתמחות בהפעלת בר לאירועים וניתן לבחור בהן לספק את השירותים באירוע.

כשאני מזמין שירותי בר, מה אני מקבל?

אחרי שנפלה ההחלטה לגבי סוג הבר, צריך להתחיל לחפש ממי לקבל את השירות. אתם הרי לא רוצים לארגן מסיבת בר מצווה עם בר אלכוהול אקטיבי או חתונה עם בר המספק משקאות קלים בלבד. רוב המקומות יציעו חבילת שירותי בר בסיסית לאירועים שונים, עם אפשרות לשדרוג בהתאם לאופי האירוע ומסגרת התקציב.

ומהו אותו שידרוג?

כאשר בוחרים לשדרג שירותי בר, חשוב מאוד להבין מהי משמעות העניין. קישוט עמדת הבר ואספקת נשנושים בצמוד לשתיה לא מהווה שדרוג. רוב השידרוגים שמוצעים הם בעיקר מעבר ממשקאות מתוצרת הארץ לתוצרת חוץ ולרמת האקטיביות של הבר.

כאשר ייגמר האירוע וכל האורחים ילכו הביתה, אחד הדברים החשובים ביותר שחשוב למארגנים לשמוע הוא מה יגידו על האירוע אחר כך. אם התקליטן היה נחמד, אם העיצוב היה נאה, אם האוכל היה משביע וכמובן - האם הבר הפך את חווית השתייה ואת האירוע בכלל למהנים, כיפיים וכאלו שיזכרו לאורך זמן. אז בפעם הבאה שתלכו לחתונה או תתכנו אירוע אל תמעיטו בערכם של שירותי בר ותשקיעו זמן בבחירתם.