בר אקטיבי

אירועים וחגיגות הם הזדמנות לקבץ את בני המשפחה, החברים והקולגות לחגיגה משותפת. המזמינים תמיד ירצו לתת למוזמנים (וגם לעצמם) תחושה של כיף, פורקן ושמחה. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי הזמנת בר אקטיבי – לא רק איזור משקאות קבוע, אלא עמדות אלכוהול שפזורות ברחבי האולם או 'שוטים' וקוקטיילים שמסתובבים בין האורחים.

קיים מגוון חברות הנותנות שירותי בר אקטיבי, ודווקא מבחר גדול כזה יכול לפעמים לבלבל. אל תתנו לרוח הדברים ולאווירה הקלילה לגרום לכם לקחת החלטה פזיזה ולבחור שירותי בר שיאכזבו אתכם ואת האורחים. השקיעו בדיקה קצת יותר מעמיקה, כדי שתמורתכם תהיה מקסימאלית, וכדי שגם האירוע שלכם יהיה סוג של קוקטייל צבעוני ומבעבע.

למה להזמין צוות בר אקטיבי?

אין אירוע ללא תוספות, גימיקים ודברים מעניינים, וגם אין אירוע משמח ללא הטיפה המרה. התשובה לשני הצרכים האלו גם יחד היא בר עשיר במשקאות ובמלצרים חייכנים ואדיבים שיגישו אותם. אז אם אתם רוצים אירוע תוסס ודינאמי, זה לבדו יהווה אטרקציה.

שלב ראשון: חיפוש אחר בר אקטיבי מקצועי

ערכו לכם רשימה של כמה חברות בר אקטיבי לאירועים, וחפשו בראש ובראשונה מקצועיות. את זה ניתן לבחון בכמה דרכים:

  • חברת בר אקטיבי מקצועית צריכה להעניק לכם תוכנית הפעלה מעניינת לכל הערב
  • היא גם תחזיק בצוות שמבין היטב באלכוהול, ויידע להגיש אותם ביעילות וביצירתיות
  • תספק מגוון משקאות איכותיים כמו וודקה, טקילה, קוקטיילים, משקאות אנרגיה ועוד
  • ויש גם כאלו שיתנו בונוס כמו קונפטי, זיקוקים או אטרקציה נוספת כמו בר שוקולד

בר אקטיבי... תרתי משמע

הבר צריך להיות אקטיבי, פעיל, מלא מרץ, עליו לשמח את בעלי האירוע והאורחים ולדאוג למוראל גבוה מתחילת הערב עד סופו. מפעילי הבר צריכים לדאוג לזרימת משקאות בלתי פוסקת אל הקהל, לכן טוב יהיה אם תוכלו ללכת לראות צוות או שניים בפעולה. כך תבינו אם זה מה שתרצו גם באירוע שלכם.

הכל בהתאם לאירוע

סוג האירוע והטעם האישי שלכם ייקבעו את אופן הגשת המשקאות; יש את ההגשה השמחה והצעירה, בה הברמנים מסתובבים בין האורחים מגישים להם מזרקים מלאי אלכוהול, מבחנות, פירות אלכוהוליים ואפילו משרוקיות ושרשראות פרחוניות. סוג זה מתאים במיוחד לחתונות.

לאירועים סולידיים יותר כמו בר או בת מצווה, בר אקטיבי יכול לבצע הגשה צנועה ופחות מוחצנת, על ידי מלצרים המפוזרים בכמה עמדות ומחלקים מיני יינות. לפי סוג האירוע והקהל שיהיה בו תחליטו על כמות המשקאות, כדי שלא תישארו עם הרבה בקבוקים מלאים – ויקרים - בסוף הערב.

הדברים החשובים ביותר שעליכם לדעת בבחירת בר אקטיבי

אם לתמצת את הפרמטרים החשובים עליכם להתמקד ב:

  • בר בעל מבחר מגוון של משקאות
  • צוות אדיב שיודע היטב את העבודה
  • ניקיון- בדקו עד כמה שאפשר את רמת הניקיון של הבר ואת כליו
  • שירות - וודאו שהצוות ילווה אתכם מתחילת הערב ועד תומו

מחיר אטרקטיבי לבר אקטיבי

אחרי שתשמעו כמה הצעות, כדאי שהשיקול המרכזי שינחה אתכם לא יהיה שיקול כלכלי. חברה כלשהי שמפעילה בר אקטיבי לאירועים יכולה להגיש לכם הצעת מחיר משתלמת, אך כמות ומבחר המשקאות שתחזיק יהיה דל יותר. השקיעו בשמחה שלכם ופרגנו לעצמכם בר אקטיבי שייתן בשעות הספורות הללו את ההשקעה המרבית, כי לא כל יום חוגגים בגדול.