הנך נמצא כאן:

גני אירועים

גני אירועים נותנים אפקט מדהים באירוע כמו חתונה. גם לאולמות יש ייחוד משלהם, אך כשרוצים אווירה פתוחה, נוף ומשב אוויר, גן אירועים הוא הפתרון. אך המבחר גדול, אז איך בוחרים את הגן המושלם עבורכם?

אתרים מיוחדים לקראת היום המיוחד

כשזוג מחליט להתחתן ומתחיל לתכנן את החתונה שלו, לרוב מתחילים להסתכל במגזינים של חתן-כלה וכמובן נכנסים לאינטרנט ומחפשים הצעות והמלצות. קיימים באינטרנט אתרים שמתמחים באירועים כמו חתונות ויכולים לספק לכם מידע רב. האתרים הללו כוללים:

  • מידע מקיף עבור הכלה- שמלות, נעליים, עיצוב שיער, איפור, זרי כלה ועוד
  • מידע גם בשביל החתן – חליפות חתן וטבעות למשל
  • אינפורמציה כללית חשובה בענייני הכתובה, הרב, שירותי הבר וסוגי קייטרינג
  • פרטים על אולם אירועים או גן אירועים, תאורה ועוד הרבה נושאים אחרים

אתר אחד שמספק הכל

אתרים כאלו, אשר שואפים לכלול את כל המידע בנושא, יספקו לכם גם הרבה מאמרים, עצות והמלצות בנוגע לתכנון החתונה, בחירת המקום, העיצוב, בחירת השמלה, על מה לחשוב כשמתכננים חתונה או אירוע, איך לבחור גני אירועים ועוד. בנוסף, אתרים כאלו מספקים גם טלפונים וכתובות של עסקים שיכולים לעזור לכם ביום המיוחד שלכם.

אז איך באמת בוחרים גני אירועים?

כשאתם מתכננים חתונה בחוץ חשבו ראשית על תאריך החתונה שלכם ועל העונה. הרי לא תרצו להתחתן בחוץ, כשיורד גשם ללא מכסה כלשהו. לאחר בחירת התאריך חשבו על כמות המוזמנים כיוון שתצטרכו לוודא שיש מספיק מקום בגן האירועים לכמות האורחים. שימו לב, אם אתם מזמינים יחסית מעט אורחים (עד 200-250 איש בערך) בחרו גן אירועים המתאים לאירוח אירועים קטנים וחתונות קטנות, אחרת תשלמו הרבה על מתחם גדול שלא ינוצל כלל. ישנם גני אירועים שמפעילים כמה מתחמים, לכן וודאו כי האזור שבחרתם הוא זה שתקבלו ושלא יעשו חלופות בין המתחמים השונים.

נוף עוצר נשימה

גני אירועים נמצאים בכל רחבי הארץ. בחרו גן לפי האזור שמתאים לכם. חשבו על דרכי ההגעה של האורחים שלכם ומהיכן הם מגיעים וחישבו על הנוף מסביב, ובחרו את המקום שישרה עליכם את האווירה הכי טובה. אל תדאגו בנוגע להפעלת התאורה והמוזיקה, כיוון שאת אלו אפשר לחבר כמעט בכל מקום שתבחרו.

אפשרויות נוספות שמציעים גני אירועים

ישנן עוד אפשרויות לערוך אירועים כמו חתונות שאינם רק בגן אירועים או אולם אירועים. אפשר למשל לערוך את קבלת הפנים והחופה בגן ולאחר מכן לעבור לאולם האירועים, לשלב האוכל, הריקודים הברכות ושאר חלקי הערב. בדקו גם את האופציה הזו במידה ואתם חוששים מבעיות מזג אוויר או חוסר נוחות של האורחים שלכם.

לשתף את המוזמנים במידע חשוב

אנשים מתלבשים במיטב הבגדים שלהם כשהם מוזמנים לחתונה: נשים בשמלות ערב ונעלי עקב וגברים בחליפות מהודרות. כאשר אתם בוחרים בין גני אירועים לאולם, עדכנו בכך את האורחים שלכם, למקרה ומזג האוויר יהיה בעייתי.

אם, למשל, האירוע ייערך בגן אירועים פתוח בעונה קרירה, רצוי שתיידעו את המוזמנים שלכם שעליהם להתלבש חם. במידה והאירוע ייערך בשדה פתוח, כדאי שתמליצו לאורחות שלא להגיע בנעלי עקב. אם זהו גן פתוח בקיץ ללא מאווררים, גם כאן חשבו על המשפחה והחברים שלכם ויידעו אותם להתלבש בהתאם. בכל מקרה, זהו האירוע שלכם ואתם צריכים לבחור במה שהכי טוב לכם. אל תשכחו, גני אירועים הם הדבר החם ביותר היום.