טבעת אירוסין

החלטתם להתחתן? מזל טוב! טבעת אירוסין היא הצעד הראשון לקראת החתונה המיוחלת. כל גבר יודע שחלק מהותי בהצעת הנישואין ובהבטחה לחיי זוגיות נצחיים עם המיועדת מתחיל בהענקת טבעת אירוסין.

במדריך הבא, נעניק לכם טיפים לרכישת טבעת אירוסין מרגשת לאחת המיועדת.

הידעת?

סקרים מראים כי הגבר הישראלי הממוצע מקדיש כשעתיים בלבד לבחירת טבעות אירוסין. כמו כן, נמצא כי עשרה אחוזים מן הגברים הישראלים מוציאים כ – 10,000 ₪ ויותר על רכישת טבעת אירוסין, עשרים אחוז מן הגברים מוציאים עד 8,000 ₪ על רכישת הטבעת, שלושים אחוז מן הגברים מוציאים עד 5,000 ₪ וארבעים אחוז מן הגברים הישראלים מוציאים עד 2,500 ₪ על טבעת האירוסין.

שלב ראשון – להתחבר לצד הנשי

הרומן הנצחי של נשים עם יהלומים ידוע לכל. כל אישה מייחלת ליום, שבו תענוד תכשיטי יהלומים יקרי ערך במגוון גדלים וצבעים. למרבית הנשים, היום הזה מצטמצם ליום האירוסין בו אהוב ליבם מכריז על כוונותיו לכרות חוזה נצחי לקידוש אהבתם וזוגיותם באמצעות טבעות אירוסין. לפיכך, אם ברצונכם לרכוש טבעת יהלום מנצחת לבחירת ליבכם, אנו ממליצים לכם להתחבר לצד הנשי שבכם, להצטייד בידידה בעלת טעם משובח ביותר, לסקור את סגנון התכשיטים של בת זוגתכם ולגשת אל חנות התכשיטים הקרובה לביתכם ולבחור בטבעת היהלומים המרשימה ביותר שתוכלו לרכוש ביחס לתקציב העומד לרשותכם.

שלב שני – פרקטיות

אין מה לעשות, רובנו לא נולדנו עם כפית של זהב בפה, וגם לא עם כפית של כסף בפה ולפיכך לרובנו תקציב מוגבל להגשמת החלום הנכסף. בכדי למצוא את הטבעת המושלמת לבת זוגתכם, עליכם לנקוט בגישה פרקטית לחיפוש טבעת אירוסין. ההמלצה הגורפת היא להגדיר לעצמכם תקופה קצובה של חיפושים (נניח, שלושה חודשים) ובמהלך תקופה זו, לאחר שערכתם סקר מקיף לבחינת טעמה של בת הזוג, עליכם לחפש את הטבעת המיועדת בין אתרי האינטרנט, חנויות התכשיטים, הבורסה ליהלומים וכן בקרב קטלוג טבעות אירוסין של מעצבים ותכשיטנים פרטיים.

שלב שלישי - התבייתות

בשלב השלישי, עליכם להגיע להחלטה נחרצת ולבחור מבין מספר מצומצם של טבעות אירוסין נבחרות את המיועדת. ומכיוון שמדובר באחד מן השלבים הקשים של המערכה, אנו ממליצים לכם להצטייד בידידה, חברה או באמה של הכלה ולהחליט יחדיו על טבעת היהלומים המתאימה לארוסתכם.

שלב רביעי – קניית טבעות אירוסין

מכיוון שטבעות אירוסין הן טבעות יהלומים, הרי שמחירן גבוה למדי ביחס לתכשיטי כסף או זהב סטנדרטיים. כאמור, מדובר באחת מן ההשקעות הגדולות בחתונה המגיעה לעשרות אלפי שקלים. יחד עם זאת, תודות לתחרות הרבה בתחום התכשיטנות והיהלומנות, ניתן כיום להשיג טבעת אירוסין בשיבוץ יהלומים במחיר סביר למדי. כאמור, מחיר טבעת האירוסין מושפע מפרמטרים כגון: איכות היהלום, גודל היהלום, מספר הקראטים, איכות השיבוץ וכמובן טוהר החומר ממנו עשויה הטבעת (לרבות: זהב, זהב לבן, זהב אדום, כסף, נחושת ועוד). כאשר באופן כללי, טווח המחירים של טבעות אירוסין נע בין 1000 ₪ ועד אין סוף. לסיכומו של עניין, אל תקלו ראש בבחירת טבעות אירוסין, מדובר באחד מן הרגעים המכריעים בהצעת הנישואין המיוחלת.