מכף רגל ועד ראש לנוחות ביום החתונה

יום החתונה הוא פסגת האושר של כל כלה ולכן היא עושה כל שניתן כדי שתהיה לה את מלוא המעטפת המקצועית והמתאימה ביותר, ביום החשוב בחייה.

הכלה יודעת מראש שמדובר בערב שיהיה מהנה ומרגש מאד ועם זאת הוא יהיה ארוך ומייגע. לכן כאשר היא בוחרת את הפריטים השונים, המוטו שלה הוא נוחות מקסימלית. זה מתחיל בנעליים איכותיות, ממשיך בשמלה קלילה ובתסרוקת ייחודית.

השיער ביום החתונה

הקו העיצובי אמור להיות תואם וליצור הרמוניה עיצובית שמורכבת מהשמלה המרהיבה, הנעליים והתסרוקת. לכן בשיחה עם הספר או עם הספרית, הכלה מספרת על הנראות של השמלה שלה. אם מדובר בסגנון מודרני מוקפד הכולל מחוך וחצאית מחויטת עם שובל ארוך, שמלה בסגנון כפרי, לחלופין שמלה קלאסית, בסגנון בוהו שיק או בכל נראות עיצובית אחרת.

מעצבי השיער הם מומחים בביצוע ההתאמות האלו ולכן הם יחשבו על רעיונות מקוריים שיובילו לנראות מושלמת. אם לדוגמה העיצוב של שמלת הכלה הוא בוהו שיק, תתאים לה מאד תסרוקת שבה השיער אסוף כלפי מעלה להענקת מראה אצילי, או שיער פזור שמשולבים בו קבוצות שיער שבהן בוצע בייבליס ולכן הוא גלי. אפשר גם להוסיף כמה צמות עבות או דקיקות בחלק העליון של הראש, או לאורכו של כל השיער.

אם הסגנון הוא כפרי, אפשר לשלב בשיער הפזור קישוטים צבעוניים כמו סיכות שיער או זר פרחוני ולאפשר לשיער להיראות במיטבו כשהוא גלי, מתנופף ברוח ומשתלב נפלא עם השמלה הכפרית.

בחירה של שמלת כלה מהממת

יש כלות שמגיל צעיר מפנטזות על שמלת כלה בסגנון ספציפי שאהוב עליהן מאד ויש גם כלות אחרות שקשה להן מאד לקבל החלטה על הדגם הנכון ביותר עבורן. לכן כדאי להגיע לאולם תצוגה של מעצבת שמלות כלה, למדוד כמה וכמה שמלות ובסיועה של המעצבת לבחור את הסגנון שהוא המחמיא ביותר לכלה. מעבר לכך יש לגבש חשיבה על השמלה שהיא המתאימה ביותר גם למקום האירוע, אם החתונה תתקיים באולם מפואר, בגן אירועים יפהפה, או בחצר הבית במושב.

המבחר של שמלות כלה הוא עצום, וקיימת חשיבות רבה לבחירה של שמלת כלה שתהיה הנוחה ביותר. המגמה היא שהיא לא תהיה מהודקת מדי ותאפשר לכלה לנשום בקלות, שהחלק התחתון יהיה מעט נפוח או בסגנון קלוש כך שיהיה לה נעים ונוח והיא תוכל לנוע בקלילות. החשיבה הזו נובעת מהעובדה שיהיה זה ערב גדוש ומרגש, שכולל המון הליכה בכל רחבי האולם או הגן ושעות של ריקודים ברחבה עד השעות הקטנות של הלילה.

נעליים שטוחות – שיא הנוחות

כל כלה חושבת כמה צעדים קדימה וברור לה שהאופציה המיטבית עבורה בערב הארוך והייחודי שלה הוא לנעול נעליים שטוחות. לכן היא בוחרת נעליים איכותיות מעור, בעלות אימום מצוין מתוך הקולקציה העכשווית, בדגם שהוא המתאים ביותר לשמלת הכלה שלה. קיימים דגמים יפהפיים של נעליים ללא עקב והבחירה לא תהיה קלה, לאור המבחר הגדול כיוון שכל נעל נראית יפה יותר מקודמתה. לאור אופיו של האירוע, הריקודים, ההליכה וההסתובבות במרחב הגדול, הבחירה החד משמעית היא של נעליים שטחות אשר מיוצרות מחומרי גלם שהם בטיב מעולה.

בדרך זו הכלה לא תרגיש כאבים או עייפות ברגליים במהלך האירוע או בסופו והנעליים המעולות תאפשרנה לה הנאה מקסימלית מהערב המאושר בחייה. בתום הערב אין ספק שהיא תרגיש שהבחירות המוצלחות שלה בשמלה היפהפייה, בתסרוקת התואמת ובנעליים המוצלחות, הם אלו שאפשרו לה הנאה ללא גבולות בחתונה שלה.