הנך נמצא כאן:

זרי כלה

לאחר שסגרתם אולם, בחרתם צלם, החלטתם על עוגה ואפילו מצאתם שיר שילווה אתכם בחופה, הגיע הזמן לבחור בזר הכלה. כלות רבות נוטות להזניח נושא זה, וחבל. לאחר שהשקעת כל כך הרבה מאמצים ומחשבה בכל פרט ופרט הקשורים ליום הגדול, וטיפחת כל חלק בגופך מקצות רגליך ועד לקצה ראשך, חבל שדווקא זר הכלה ייראה נבול ולא מושקע ביחס לכל שאר האלמנטים שנבחרו על ידיך בקפידה. למרות שנראה בתחילה שזר הכלה הוא פרט שולי בכל המכלול העצום של מרכיבי החתונה, אל תזלזלי בו: הזר יכול להחמיא לך, לשמלתך ואף לגזרתך, ולהוסיף צבע ורעננות לתמונות החתונה. בחירת הזר המתאים לא תדרוש ממך זמן רב, ותוסיף את המגע האחרון למראה הכלה שלך.

זר כלה יכול להיות פשוט וצנוע, עד כדי אוסף פרחים, או לחילופין מושקע ובעל תג מחיר של מאות שקלים. תוכלי להתאים אותו לתקציבך ולאופייך, ולמצוא את הזר המושלם עבורך מתוך המגוון העצום. הפרחים הנפוצים ביותר עבור זר הכלה הם ורדים, צבעונים, אדמוניות, סחלבים, קאלות, שושנים וגרדיניות, אך כל מחשבה יצירתית ורצון להוסיף פרחים נוספים או אלמנטים מיוחדים רק יעשירו את הזר שלך ויהפכו אותו למיוחד יותר.

החתונה מתקרבת, והגיע הזמן למצוא את הזר שמתאים לך ביותר. בחלק זה של האתר אספנו את כל המידע שאת עשויה להזדקק לו על מנת לבחור את זר הכלה המושלם עבורך. עכשיו נותר לנו רק לאחל לך ולבן זוגך שאהבתכם תמשיך לפרוח וללבלב כמו הפרחים שיעטרו אותך ביום נישואייך.