טיפים לבחירת שמלת כלה מושלמת

אין ספק כי ההחלטה על איזה שמלת כלה ללבוש לחתונה היא אחת ההחלטות החשובות והקשות ביותר העומדות לפני כלה לקראת יום החתונה שלה. שמלות לכלה הוא תחום כל כך רחב ועומדות בפני הכלה אפשרויות רבות, הכלה יודעת כי ההחלטה שלה תשפיע על תגובת הקהל בחתונה, על התחושה האישית שלה במהלך החתונה ועל הנינוחות שהיא תרגיש במהלך החתונה.

במאמר זה ריכזנו עבורכן מספר טיפים שיקלו עליכן בהחלטה על איזה שמלת כלה ללבוש לחתונה.

 

את יודעת מה הכי טוב בשבילך

 

ישנו מגוון רחב של דעות על איזו שמלה נראית הכי טוב על מבני גוף מסוימים, עלייך להיות זהירה ולא לבחור בגזרה שאת לא אוהבת או בגזרה שלא נוחה לך רק בגלל שחברות שלך המליצו על כך או שראית את השמלה הזאת על כלה אחרת, אשר אינה דומה לך.

  • תוכלי להבין איזו גזרה היא מתאימה לך ביותר לפי מבחר השמלות אשר נמצאות ברשותך. אמנם השמלות שברשותך הרבה פחות רשמיות משמלת הכלה שאת עתידה ללבוש, אך הן ללא ספק יעזרו לך להגיע להבנה איזו גזרה את לובשת בדרך כלל ואיזו גזרה נוחה לך.
  • עוד אופציה לגלות איזו גזרה היא המתאימה לך ביותר היא לחשוב על חלק הגוף שאת הכי אוהבת ולמצוא דרך כלשהי להבליט אותו. אם למשל יש לך זרועות חטובות, בחירה בשמלה ללא שרוולים תיתן לך את האפשרות להדגיש הזרועות החטובות שלך.
  • הדגשה של חלק גוף מסוים לא אומרת שצריך לחשוף אותו יתר על המידה. תשתדלי לא לחשוף יותר מדי חלקים בגופך, מכיוון שחשיפה מרובה של העור עשויה להפוך את שמלת הכלה לפחות רשמית.
  • שיקול חשוב נוסף אינו חיצוני, אלא פנימי. חשוב שתבחרי שמלה אשר הינך מרגישה בה נוח והיא תואמת את סגנון הלבוש והאופי שלך. שמלה בעלת שסע רחב ומחשוף עמוק לא תתאים לכלה אשר באופיה וסגנונה היא צנועה וביישנית.

 

התאימי את שמלת הכלה לסגנון החתונה

 

אופי החתונה שלך, המקום בו נערכת החתונה והעונה בה נערכת החתונה יכולים להשפיע על בחירת שמלת הכלה שלך. במידה והחתונה מתוכננת להיערך בחורף, שמלה בעלת שרוולים ארוכים תחמיא לך וגם תועיל לך בזמן הצילומים, במיוחד אם הם נערכים בחוץ. במידה והחתונה מתוכננת להיערך על חוף הים, סגנון טבעי ללא ספק ישתלב בצורה נהדרת.

 

תכנון החתונה שלך הוא המקום לחלום על כל מה שאת רוצה שיהיה באירוע המיוחד שלך. לאחר שתחליטי כיצד יראה המקום ומה יהיה אופי החתונה, יהיה לך קל יותר להחליט מה תהיה שמלת הכלה שלך. כל פרט שעשוי לקחת חלק בחתונה שלך יכול להיות רלוונטי לשמלת הכלה, אפילו צבעי הפרחים שיהיו מסודרים על השולחנות שיכול להיות שתרצי לשלב אותם גם בשמלת הכלה שלך.
המאמר נכתב בחסות וואלה! מזל טוב https://mazaltov.walla.co.il/ המרכזים עבורכם את כל בעלי המקצוע שאתם צריכים לארגון החתונה שלכם.