הרכב המושלם ליום החתונה

חתונה היא אירוע של פעם בחיים. היום המרגש ביותר וחוויה בלתי נשכחת ולאירוע של פעם בחיים מגיע סטייל מושלם של פעם בחיים. על פחות לא מתפשרים. ארגון חתונה יכול להיות כיפי במיוחד בעיקר אם באים ליהנות. צריך לחשוב על רעיונות לחתונה, על העיצוב, המיקום, האולם, האוכל והחלק האמנותי. אחד האלמנטים החשובים בתכנון חתונה הוא מציאת הרכב המושלם אשר ייקח את הזוג המאושר למקום האירוע. כל הפרטים על הרכב המושלם ליום החתונה אתם מוזמנים לקרוא במאמר שלפניכם. 

באיזה רכב להגיע לחתונה?

קיימות שתי אופציות לגבי הרכב אתו מגיעים לאולם. האחת, בני הזוג נוסעים באוטו שלהם, מקשטים אותו יפה יפה ואיתו מגיעים. השנייה, משתדרגים לרכב יוקרה ושוכרים משהו מיוחד כיאה ליום המיוחד. לדוגמא, קבריולט. כניסה חגיגית ומלכותית ברכב יוקרה.

כמו כל האירוע, גם פה יש הזדמנות לעשות משהו שלא תמיד עושים. ביום החתונה זה בהחלט כדאי ומתבקש והזדמנות של פעם בחיים להשתדרג ולהגיע לחתונה עם ג'יפ יוקרתי או רכב יוקרתי  כגון קבריולט. בהזדמנות זו אולי כדאי להשתדרג לכל החיים ולקנות רכב חדש.

החתונה היא הזדמנות לרכוש את רכב החלומות

ואם לא, להשכיר רכב. להשכרת רכב יש הרבה יתרונות, כאשר היתרון המרכזי הוא שיום החתונה מאפשר לנסוע עם רכב יוקרתי שבחיי היום יום יהיה קשה לרכוש. לדוגמא, לקסוס או מרצדס.

מצד שני, עם מסלולי מימון מתאימים אפשר לנצל את ההזדמנות ולקנות רכב חדש לכבוד החתונה ולהשתדרג לכל החיים.

מסלולי מימון

יש היום מסלולי מימון ולינסינג ממש משתלמים באמצעותם אפשר להגשים את החלום. הכסף מהחתונה יכול לסייע ברכישה ואז מרוויחים רכב יוקרה חדש ומפנק ומתחילים את חיי הנישואין בנוחות ובנעימים.

איך מכינים את הרכב לחתונה?

אז אחרי שהוחלט עם איזה רכב מגיעים לחתונה, עוברים לשלב הבא. מכינים אותו לקראת האירוע החגיגי. מעבר לאיפור, שיער, לבישת השמלה והצילומים, זו אחת המשימות החשובות של יום החתונה. כדי לעשות כניסה מרשימה, כמו בסרטים, כדאי שהרכב יהיה מרשים ומקושט בטוב טעם.

 הרכב יסיע את החתן והכלה לצילומים ולאולם החתונה וחשוב להשקיע מחשבה בעיצובו. הנה כמה טיפים לעיצוב הרכב.

סרטים

סרטי מתנות מבריקים רחבים שמקפלים אותם בצורה מיוחדת כמו על אריזת מתנה או יוצרים מהם פונפונים, בינוניים וקטנים, המוסיפים הרבה פאר לרכב המקושט. ניתן לשלב את קישוטי הסרטים עם סידור פרחים מרהיב ויפיפה.  מצמידים סרטים מבריקים ורחבים על גבי החלון של הנוסע ואת סידור הפרחים למכסה המנוע וכך הופכים את הרכב למיוחד ובולט למרחוק וכמובן למרהיב ביופיו.

פרחים

פרחים הם מה שהכי מסמל את יום החתונה וממילא יש הרבה עיסוק עם פרחים ביום הזה. זר הכלה, סידורי הפרחים כחלק מעיצוב האולם וכמובן הפרחים שיקשטו את הדרך לחופה ואת החופה עצמה. כדי להשלים את המראה אין כמו סידורי פרחים קטנים וייחודיים שיוצמד לידיות הדלתות של רכב החתונה וזר פרחים גדול ויפיפה על מכסה המנוע.

הוספת כיתוב

כמיטב המסורת מוסיפים גם כיתוב Just married. ניתן להוסיפו באמצעות דגלים המחוברים לשמשה האחורית כשעל כל דגל יש אות. או לכתוב, בטוש מחיק כמובן, ישירות על החלון האחורי את שמם של החתן והכלה ולהוסיף קישוט לב למשל ו-Just married. אפשרות נוספת היא לחבר פחיות שימורים עליהן מופיע הכיתוב שיגררו מאחורי הרכב כמו בסרטים של פעם, או לרשום על מספר הרכב את תאריך החתונה ועוד המון אפשרויות מקסימות.

ועכשיו מצלמים

כעת, כשהרכב מוכן ומקושט הוא חייב להיות חלק מאלבום הצילומים. כשאר האקססוריז המצולמים, רכב קבריולט יכול להיות אביזר רקע בצילומים או ממש חלק מהצילומים עצמם, להצטלם לידו או תוך כדי נסיעה. כמו לכל האלמנטים השונים המרכיבים את היום המיוחד הזה גם הרכב המקושט והיוקרתי הוא חלק חשוב מהאירוע וכדאי שיהיה מתועד ומצולם.