טבעות אירוסין לגבר

טבעות אירוסין הן מוסד המסמל כבר מאות ואולי אלפי שנים את האהבה שרוכשים בני זוג אחד לשני ואת כוונתם להינשא ולבלות את שארית חייהם ביחד. הענקת טבעת אירוסין היתה בעבר מנהג חד צדדי למדי. טבעת שהוענקה לאישה מהגבר.

בחברה שלנו כיום, בה שורר שוויון זכויות מלא, ניתן לראות יותר ויותר זוגות הבוחרים לסמל את אהבתם ומחויבותם בצורה הדדית ומעניקים טבעות אירוסין אחד לשני. לעתים אגב, האישה היא המעניקה הראשונה.

המסורת מכתיבה כי טבעות האירוסין יהיו טבעות משובצות יהלומים בצורה כזו או אחרת. בואו ונברר לרגע מהם בדיוק יהלומים ולמה הם עולים כל כך הרבה כסף. יהלום הוא אחת משלוש הצורות בהן מופיע היסוד פחמן בטבע.

היהלומים נוצרים במעבה האדמה במשך אלפי שנים. הם נדירים מאוד, חזקים בצורה בלתי רגילה (החזקים ביותר בטבע) וכאשר הם מלוטשים, הם שוברים את האור בתוכם פעמים רבות. תכונה זו מקנה לכל טבעת יהלום את המראה המנצנץ הכל כך יפה שמייחד אותה.

טבעת במידה הנכונה

רכישת טבעות אירוסין לגברים יכולה להיות משימה לא פחות מורכבת מאשר לאישה ולעתים אף יותר. המשימה הראשונה היא כמובן לדעת מהי המידה המתאימה לגבר שלך. יש שתי דרכים עיקריות לגלות את מידת האצבע לפני שהולכים לחפש טבעות אירוסין.

הדרך הראשונה והמהימנה ביותר היא כמובן לקחת בחשאי (או שלא בחשאי) טבעת אשר הוא כבר עונד וכך להתאים את טבעת האירוסין המיועדת. במידה והגבר המיועד אינו נוהג ללכת עם טבעות, ישנה דרך אחרת, אך החשאיות ממנה והלאה.

ניתן להקיף את אצבעו בחוט, לסמן את המקום בו הקצוות נפגשים ולאחר מכן להמיר זאת למידת טבעת אם באמצעות הנחיות שתוכלו למצוא באינטרנט ואם באמצעות אנשי מקצוע. מומלץ לקחת את המידה במהלך היום ולא בבוקר משום שהאצבעות עלולות להיות מעט נפוחות מיד לאחר השינה.

העיצוב הנכון

חוץ מן המידה הנכונה, דבר נוסף שחשוב לשים עליו דגש בבואנו לבחור טבעות אירוסין הוא התאמת הטבעת לגבר המיועד לענוד אותה. אחרי הכל לגברים שונים מתאימות טבעות אירוסין שונות. כך לדוגמא, אם מדובר בגבר מופנם או ביישן, סביר להניח שלא כדאי לקנות לו טבעת יהלום גדולה וצעקנית שתגרום לו להרגיש שלא בנוח.

אל חשש, קיימים סוגים רבים של טבעות אירוסין מעוצבות לגבר וככל שהימים חולפים ישנם יותר גברים העונדים טבעת אירוסין ומגוון גדול יותר של דגמים. הדגמים הגבריים יהיו פחות עדינים בדרך כלל מאלה של הנשים והיהלומים המשובצים בהם, אם יהיו, יהיו בולטים פחות.

לא אופנה חולפת

טבעות אירוסין לגברים הן אופנה חדשה אשר רק הולכת ונהיית יותר ויותר שכיחה. שני הצדדים יוצאים מרוצים - הגבר מקבל גם הוא תכשיט והאישה זוכה גם היא לענוד טבעת על אצבעו של הגבר שלה. נראה כי טבעות אירוסין לגבר הן אופנה הנמצאת איתנו כדי להישאר.