מסיבת רווקות

בעוד מספר חודשים, החברה הקרובה שלך תתחתן. לקחת על עצמך, בשמחה רבה, את ארגון מסיבת הרווקות שלה. את מבררת מי בדיוק תוכל להגיע, ומעוניינת ליצור עבור כל המעורבות ערב חד פעמי באמת. ואז את סוקרת את האפשרויות, ומבינה שאין לך כיוון של ממש. החל מיציאה לאתר בילוי, דרך ערב חברות בבית ועד להזמנת הרצאות זוגיות – הנה מספר אפשרויות מוצלחות במיוחד.

אפשרות ראשונה: יציאה

מבחינת ארגון מסיבת הרווקות, האפשרות הראשונה אליה נתייחס היא הפשוטה מכולן לארגון: יציאת קבוצה של חברות למקום בילוי "נייטרלי". נכון, אפשר לבקר בו גם במועדים אחרים לאורך השנה, אלא שבמקרה של מסיבת רווקות הבילוי הופך למיוחד יותר. מועדון או פאב, למשל, נפוצים מאד בכל הנוגע לעריכת מסיבות רווקות.

מומלץ, במקרה הזה, לא לסמוך על הספונטניות, ולהודיע למקום הנבחר על הכוונה לערוך בו את מסיבת הרווקות. יש לכך שני היבטים: הראשון הוא שהודעה מהסוג הזה תאפשר לשמור לכן מקום, מה שימנע אי נעימות או המתנה ארוכה בחוץ. הסיבה השניה היא שהודעה שכזו תוכל, במקרים רבים, להביא לכך שהמקום יציע לכן פינוקים שונים, על חשבון הבית, עם דגש על כלת השמחה.

בבית, או בוילה?

מעוניינות בבילוי במקום פרטי, רק אתן וכלת השמחה? תמיד תוכלו להשכיר לצורך זה וילה. ניתן למצוא כיום וילות אידיאליות למסיבת רווקות, בכל הגדלים ובכל רמות הפאר. הוילה יכולה להיות מאובזרת במערכת מולטימדיה מתקדמת, בג'קוזי או אפילו בבריכה, כשבכל המקרים ניתן ליצור לוח זמנים מרתק בהחלט.

אפשרות נוספת היא לעשות את המסיבה בבית של אחת מכן. זהו הפיתרון הזול ביותר, אך אם אתן בוחרות בו חשוב שתתנו את הדעת על מספר סוגיות חשובות: פוטנציאל הרעש לשכנים תמיד קיים, מה שעלול להפריע לשגרת המסיבה. נדרש לדאוג לכך שהבית יהיה ריק, לארגן אותו באופן שיתאים לכמות המוזמנות, וכמובן – להשיב לאחר מכן את הבית למצבו המקורי.

כאשר מארגנים אירוע מהסוג הזה, חשוב לבנות לוח זמנים, שיגרום לכך שהמסיבה תהיה יותר מאשר התכנסות המונית. משחקים שונים המעמידים את כלת השמחה במרכז הם אפשרות יעילה ביותר. זוהי דרך לא רק להעביר את הזמן, אלא גם להכיר את הנפשות הפועלות באופן הדוק יותר.

הרצאות, סדנאות ומה שביניהן

בשנים האחרונות, יותר ויותר נשים גילו את יתרונות הוספת אטרקציות למסיבת הרווקות שהן מארגנות, בלי קשר למקום בו היא נערכת. פתרון מצוין, שעושה כמעט תמיד את ההבדל, הוא הזמנת בעל מקצוע או אמן מסוג מסוים. ולא, בעל המקצוע לא חייב להיות חשפן, כפי שמציגים לנו תמיד בסרטים.

הזמנת הרצאה יכולה לשדרג בעשרות מונים כל מסיבת הרווקות. באם עושים זאת, מומלץ לבחור בנושא שידבר אל קהל היעד, או אפילו יהיה קשור באופן הדוק למטרה שלשמה נעשה הכינוס (חתונה, כמובן). הרצאות זוגיות של סקסולוגית, למשל, יכולה לשפוך אור על נושא שמתיישב היטב עם מסיבת הרווקות, והאווירה אשר תהיה בה בוודאי. כאשר הסקסולוגית היא דמות מוכרת, אגב, ניתן להגביר את החוויה עוד יותר.

בלא מעט מסיבות רווקות, מעדיפות המארגנות פעילויות מעשיות יותר מאשר הרצאות מעניינות. זו הנקודה בה הן מחליטות על סדנה, שתתפוס חלק ניכר מלוח הזמנים של המסיבה. גם כאן, מגוון האפשרויות רחב בכל קנה מידה: סדנת הכנת שוקולד או סושי, סדנת קריאה בקלפים או אפילו סדנת צחוק הם רעיונות נפוצים בהחלט.

מידע נוסף

איך מכינים חינה

קישורים חיצוניים