הנך נמצא כאן:

איפור כלה

יום החתונה הוא אחד הימים המרגשים והמלחיצים ביותר שניתן להעלות על הדעת, והזיכרונות ממנו ילוו אותך לשארית חייך. דווקא משום כך, ישנה חשיבות גדולה במיוחד למציאת המראה המושלם ליום הגדול: הרי לא נעמוד ביום זה אך ורק מול כל מעגל חברינו ומשפחתנו, אלא גם בעתיד נמשיך להביט באלבומי החתונה ולהראותם לילדינו ולנכדינו. בגלל "נצחיות" זו של האירוע, חשוב לבחור איפור כלה בו תרגישי בטוחה ויפהפייה ביום משמעותי זה.

איפור הוא דבר אישי לגמרי, והוא מותאם באופן ייחודי לתווי הפנים הייחודיים שלך, כאשר מטרתו היא להדגיש את הנתונים הטבעיים שלך תוך הסתרת הפגמים, באופן שיהפוך אותך לזוהרת ומהממת ביופייך.

האיפור הוא רק אחד משלושת המרכיבים החשובים במראה הכלה, יחד עם שמלת הכלה והתסרוקת. הדבר שחשוב לזכור הוא ששלושת המרכיבים הללו צריכים להתאים ביניהם ולא לעמוד בפני עצמם, כך שיהפכו את המראה שלך ביום החתונה למראה כולל ושלם. באופן זה שמלת הכלה תיתן את הטון של המראה, ותפקיד איפור הכלה והתסרוקת יהיה להשתלב באופן מושלם עם הסגנון הכולל. מסיבה זו כדאי לבחור במאפר או מאפרת לאחר שבחרת בשמלת הכלה, וכך ניתן יהיה להתאים ביניהם.

סגנון האיפור משתנה לא רק בהתאם לתווי פנייך הייחודיים, אלא גם בהתאם לסגנון התאורה במקום האירוע, לשעה ביום בה האירוע מתרחש, לסוג האירוע ואפילו לעונה בשנה בה בחרת להתחתן. אסור גם לשכוח שהאיפור צריך להשתלב עם האופי והיופי שלך, על מנת שלא תרגישי כאילו את עוטה מסכה במהלך החתונה. כל אחד מהמשתנים הללו ישפיע על סגנון ומרכיבי האיפור, ועל כן חשוב לתת עליהם את הדעת.

איפור כלות שונה מאיפור רגיל בכך שהוא אמור להחזיק משך זמן ארוך במיוחד היות והוא צריך להיות במיטבו החל משעות הצהריים בצילומים המקדימים ועד לשעת סיום האירוע. מדובר באיפור שאמור לשרוד הרפתקאות ותלאות רבות כגון זיעה, שינויי מזג אוויר, לחות, נשיקות, אוכל ושתייה. כל אלו הופכים את האיפור לאירוע מיוחד זה למאתגר ביותר, ואת הבחירה במאפר או המאפרת למשמעותית במיוחד.

מחפשת סלון לאיפור כלות? באתר של דפי זהב תוכלי למצוא אינדקס סלוני יופי ואיפור, בחלוקה לפי אזורי הארץ.