הסעות לחתונה - לא רק למרחקים ארוכים

הסעות לחתונה הפכו בשנים האחרונות לסטנדרט. כל זוג שמתחתן יודע שהאורחים, לפחות בחלקם, מצפים לשירות כזה, בין אם כדי שיוכלו לשתות בלי חשבון, בין אם מדובר באנשים שפשוט אין להם רכב ובין אם אלו חוגגים שלא רוצים לנסוע רחוק בעצמם. חשוב לדעת שהיום הסעות לחתונות לא נעשות רק למרחקים ארוכים ולהעמיד כאלו עבור האורחים בכל מצב בו יש אירוע גדול, שמאגד יחדיו מוזמנים מכל הארץ.

הסעות לחתונה - בראש ובראשונה עבור מי שגר רחוק

אין מה לעשות: לאורך חיינו אנחנו מכירים הרבה אנשים אהובים וחשובים, שחלקם לא גרים קרוב אלינו. החתונה תיעשה כמעט תמיד במקום שמתאים לשתי המשפחות של בני הזוג, ובכל מקרה, לא במקום שיהיה נגיש לכולם. לכן, הסעות לחתונות יהיו, בראש ובראשונה, מיועדות למי שגר רחוק ולא רוצה לנסוע מרחק רב, במיוחד לאחר החתונה.

אבל גם בתור פינוק...

כן, פינוק היא לא מילה גסה: אנשים רבים אוהבים לשתות הרבה בחתונות. זה גם בחינם, וגם הופך את האווירה ואת החוויה לשמחות יותר. כמובן שבתור המארגנים, שרוצים לראות לצידכם את כל מי שאתם אוהבים, לא תשמחו לדעת שאותו אדם שרקד איתכם, ספוג אלכוהול בכל נימי גופו, יעלה על ההגה וינהג הביתה.

לכן, הסעות לחתונה יכולות להיות שירות עבור אותם חוגגים, מה שבוודאי גם יגרום ליותר מוזמנים להגיע - כאשר הם יודעים שאין עליהם את נטל הנהיגה. רבים וטובים כבר ביטלו הגעתם בגלל עניין זה בלבד. חשוב שתדעו זאת כבר עכשיו.

ומה עם מי שאין לו רכב?

נכון, ישראל התברכה בהרבה מאוד כלי רכב על הכבישים (לא תמיד זו ברכה, אבל זה כבר נושא אחר לגמרי). ובכל זאת, תתפלאו כמה אנשים לא מזיקים רכב בבעלותם - צעירים שעדיין לא צברו ממון מתאים, מבוגרים שאינם כשירים לנהוג ועוד ועוד. עבורם, שירותי ההסעות יהיו הדבר המושלם.

מקום יציאתן של הסעות לחתונה ייקבע לרוב בנקודות מרכזיות בערים הגדולות או בכל אזור בו יש נגישות קלה בעזרת התחבורה הציבורית. כך, גם מי שלא מחזיק ברכב יוכל להגיע בקלות ובכיף לחתונה, בלי בעיה.

ועכשיו, כדי שיהיה לכם מושג, הנה סקירה כללית של מחירי ההסעות כיום:

סוג הסעה מספר נוסעים מקסימלי מחיר ממוצע בש"ח תוספות על חריגות
טרנזיט (מונית שירות) 10 700 המחיר הוא עד 500 ק"מ ויכול להכפיל עצמו בהתאם
מיניבוס 24 1,600 כ-200 ₪ לכל שעה מעבר למסוכם
אוטובוס 50 2,500 המחיר הוא עד 500 ק"מ ויכול להכפיל עצמו בהתאם

לפירוט על מחירים נוספים בתחום ההסעות אתם מוזמנים לבדוק במחירון של zap דפי זהב.

חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה לה צי רכבי הסעות גדול ככל האפשר, למקרה של תקלה ברכב אותו הזמנתם. כמו כן, חשוב שזו תהיה חברה בעלת מוניטין, שם ו-וותק, אשר עובדת מול לקוחות מסוג זה ומבצעת הסעות לחתונה לא בפעם הראשונה - כדי שתוכלו להיות בטוחים שהשירות שניתן לכם הוא הטוב ביותר והמקצועי ביותר.

לפני שאתם מזמינים הסעות לחתונה, בררו כמובן מי מתכוון להשתמש בה - בהלוך ובחזור. לפעמים, בדרך חזרה יצטרפו להסעות יותר אנשים מאשר בדרך הלוך, ולכן כדאי לתכנן זאת מראש. כפי שאתם רואים, הסעות הן עסק יקר - ולא מומלץ להזמין רכב שיהיה ריק ברובו. זהו בזבוז מיותר של כסף רב.