כך תשלבי איפור ושמלת כלה יחד

בואו לא ניתמם: החתונה היא החגיגה הגדולה של הכלה, היום עליו חלמה מאז הייתה ילדה והערב ששם אותה במרכז העניינים. איך דואגים שהיא תציג את המראה המושלם מתחת לחופה? הכל עניין של שילוב נכון

היום הגדול שלך הגיע. חודשים על גבי חודשים של הכנות ובעיקר של המתנה מורטת עצבים באו אל סופם, ואת עומדת לקראת אירוע שכולו שלך: החתונה. ומה חשוב בחתונה יותר מאשר המראה שלך? כלום. הצורה שבה תופיעי, הסטייל שתשדרי והזוהר שתפיצי לכל עבר הם הדבר האמיתי, מה שיקבע באמת איזו חתונה תהייה לך. אז איך אפשר ליצור את המראה המושלם? החדשות הרעות הן שמדובר בתהליך קשה וארוך. החדשות הטובות הן שבסופו של עניין, הכלה שתמיד חלמת שתהיי תשתקף מולך במראה. וזה שווה הכל.

כלה מושלמת - לא רק באגדות

אין אפשרות להשיג את מראה הכלה המשולמת ללא אנשי מקצוע – סטייליסטים, מאפרים מקצועיים ומעצבי שיער. כל ניסיון להתפשר בתחום הזה עלול להביא לתוצאה שלא תשביע את רצונך, בלשון המעטה. מראה מושלם שיתאים בדיוק לך, דורש שילוב מוקפד בין שמלה, איפור מקצועי ותסרוקת – שלושה דברים עליהם אחראיים שלושת בעלי המקצוע המדוברים. אז אם חשבת להתאפר אצל החברה, להשאיל שמלה מאחותך או להסתפר לקראת החתונה אצל הספר השכונתי, זה הזמן לחשוב שנית ולהבין כי כך זה לא ילך: לכלה שאת רוצה להיות יש מראה ייחודי, שלא קיים בשום מקום אחר. כדי שתגשימי את החלום, את זקוקה להתאמה מושלמת, אותה תשיגי רק בעזרת מומחים בתחומם. כי כך זה עובד: רוצה להיראות מיליון דולר? זה דורש השקעה.

חשוב שתהיי עצמך, גם בחתונה

אז יש בידינו שלושה כלים כדי להפוך אותך למשהו מיוחד: שמלת כלה, איפור מקצועי לכלות ועיצוב השיער לקראת החתונה. מכאן, תתפלאי לגלות, הבחירה היא בעיקר בידייך: חשוב שכל אחד משלושת המרכיבים הללו יסמל את הפנימיות שבך, את האופי ואת התכונות החזקות שלך. אל תנסי להיראות כמו מישהי אחרת. כשאת בוחרת את מרכיבי משולש הקסם שהרכבנו כאן, חישבי על עצמך, על מה שאת רוצה לשדר ואיך שאת רוצה להיראות באמת: אם את אישה רגועה וסבלנית, צבעים רכים ובהירים יתאימו לך יותר מכל. אם את תזזיתית ו'פלפלית', תוספות של פריטים נוצצים, איפור כסוף ואפילו מעט צעקני יהלמו אותך בהחלט.

שלא תטעי – זה בהחלט לא נגמר כאן. ראשית, חשוב לזכור כי שמלות כלה בישראל יהיו כמעט תמיד בצבע לבן, כשהנדירות ישלבו בינו לבין צבעים בהירים כגון ורוד, זהב ושמנת. במטרה להתאים לשמלה, איפור כלות יורכב בדרך כלל מגוונים בהירים גם כן, כמו סגול וירוק בהיר, ורוד וכתום. את האיפור והשמלה יש כמובן להתאים גם לתסרוקת, שמהווה בעיני המאפרים את ה'מסגרת' של הפנים ולכן יש לה חשיבות גדולה מאוד. טיפ קטן מאיתנו לכל כלה: כשאת בוחרת את האיפור, חשוב ראשית להציג בפני המאפר תמונה של השמלה שלך או לפחות לתאר אותה בקווים כלליים. כך האיפור יהיה מדויק ככל האפשר.

כך תבחרי שמלת כלה ומאפר מקצועי

כל מעצב שמלות כלה שבקיא בתחום עיצוב אופנה וסטיילינג יתן לך טיפ מנצח אחד והוא לא להגיע עם פמליה שלמה לבחירת השמלה! ריבוי הדעות יגרום לך להתבלבל, להימנע מהחלטה ובמקרה הגרוע לבצע בחירה לא מתאימה. כך נכון גם לגבי איפור כלות, תחום בו בעלי המקצוע מחזיקים בכמה גישות: מאפר אחד יכול להמליץ לך על איפור שישתלב במראה הכללי, ללא הדגשה יתרה של חלק כלשהו. מאפר אחר ימליץ על איפור מודגש מול שמלה צנועה ולהיפך, כדי להדגיש אותה או את פנייך. גם כאן הבחירה צריכה להיות שלך בסופו של דבר – אותו סגנון איפור שאת אוהבת 'מהבית', בו את משתמשת מידי יום, יהיה הבסיס גם לאיפור מקצועי בחתונה שלך. השורה התחתונה היא כזו: אין כמו כימיה בינך לבין המאפר עצמו. אם זה יקרה, את תיראי בערב החשוב בחייך כמו מלכה אמיתית.

שיהיה במזל!