קישוט רכב לחתונה בלתי נשכחת

כל אדם שרואה רכב חתונה מקושט, לא יכול להתעלם. זה גם יפה, וזה גם משדר לכולם: אנחנו בדרך לחתונה, אחלו לנו מזל טוב. אז קישוט רכב לחתונה הוא משהו שלא כדאי לוותר עליו, השאלה היא כיצד הוא נעשה. כי גם את זה, כמו הרבה דברים אחרים, צריך לדעת איך לעשות. קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם להבין איך דואגים שהקישוטים של רכב החתונה שלכם יהיו יפים ומהודרים.

הזמינו את הקישוט לרכב שלכם מספיק זמן מראש

אפילו אם מדובר בעבודה של שעות ספורות, אל תחכו עם ההזמנה לרגע האחרון. קבעו את הפגישה עם איש המקצוע הנבחר כבר חודש מראש, כדי שהאדם שאתם זקוקים לו כל כך, יהיה לרשותכם בדיוק כמה שתצטרכו.

הקישוט עצמו, כאמור, נמשך רק כמה שעות

עדיף שתגיעו לחתונה עם קישוטים כמה שיותר 'טריים', כלומר - אל תזמינו את העבודות ליום לפני, אלא ליום החתונה עצמו, והשתדלו לעשות זאת כמה שיותר מאוחר, אך לא יותר מידי. אנשי המקצוע ממליצים על השעות עשר בבוקר עד ארבע אחה"צ.

קישוט רכב לחתונה הוא אומנות השמורה למומחים

אל תתפשרו ואל תחפשו אדם שעושה את השירות הזה 'על הדרך'. חשוב מאוד שזה יהיה איש מקצוע שזו העבודה שלו, כזה שבאמת יודע מה הוא עושה.

ישנו מתכון ברור לקישוטים על רכבי החתונה. הוא לרוב מתייחס למה שלא

לכן, אל תתפתו לשים בלונים על הרכב - משום שהם יאבדו מנפחם ומהזוהר שלהם עד שתגיעו לאולם, השתדלו לא להשתמש בנייר דבק - משום שהוא יזיק לרכב עצמו והשתדלו לא להשתמש ביותר משני צבעים - כי הרכב שלכם הוא לא ציור אבסטרקטי אלא משהו מכובד ואלגנטי. מה כן? סרטים דמויי פרחים ופונפונים יעשו את העבודה בצורה נפלאה.

הסגנון של הרכב המקושט צריך להתאים לסגנון העיצוב של אולם השמחות

לכן, בעת קישוט רכב חתונה חשוב להתייחס למראה של המקום בו תיערך החתונה. מומלץ לרשום כמה מוטיבים חשובים מבחינה זו ולהביא אותם אל איש המקצוע המקשט את הרכב.

האם אתם מתחתנים בחורף? חשוב מאוד שתבררו שהקישוטים ישרדו גם בגשם

זו, למעשה, אחת המשימות הקשות בהן צריך לעמוד בעל המקצוע וחשוב מאוד לברר האם הוא יודע כיצד לעשות זאת.

לקשט תוך התחשבות בפונקציונליות של הרכב

לקשט זה מאוד נחמד, אבל קישוטים שיפריעו לשדה הראייה של הנהג מקדימה, ימנעו שימוש במגבים וכדומה - לא ראויים לשימוש.

נקו את הרכב טרם עבודות הקישוט

על הבוקר, שלחו אותו לניקוי יסודי מבחוץ, גם כדי שייראה הכי טוב שאפשר וגם כדי למנוע שימוש לא מחייב במגבים, למשל (כדי לנקות את השמשה הקדמית).

מה דעתכם על השכרת לימוזינה לחתונה?

היום, לא מעט חבורת מציעות השכרת רכבי יוקרה לחתונה, ובהקשר שלנו מדובר ביתרון כפול: לא רק שתקבלו רכב יפהפה, מרשים ומיוחד, אלא שבמקרים מסוימים, תקבלו מהחברה רכב מקושט, בלי שתצטרכו לדאוג לדבר. בהחלט מומלץ.

ואם כבר קלאסה: קבעו עם איש המקצוע במקום שנוח לכם

במקום להגיע בעצמכם למקום ולהסתכן בפקקים, הזמינו את איש המקצוע אליכם. קישוט רכב לחתונה לא חייב להיעשות בחנות עצמה ורבים מציעים עצמם כמקשטים אישיים, בבית הלקוח. כדאי מאוד לברר זאת מראש.